İstanbul Sabiha Gökçen Airport- SAW

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İletişim Bilgileri

Telefon : 0850 308 0 555
Gsm : 0532 479 8499
Mail : saw@crala.com.tr
Adres : Sabiha havalimanı İç Hatlar
İstanbul Sabiha Gökçen Yılın En İyi Havalimanı seçildi
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
İstanbul, eski adı ile Konstantinopolis dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Roma İmparatorluğu'ndan, Osmanlı'ya kadar birçok medeniyete başkentlik yapan çok önemli bir şehirdir. 15.7 milyon nüfusu ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kalabalık nüfusuna sahiptir. Asya ve Avrupa kıtasını birbirine bağlar, bu konum nedeniyle oldukça önemli bir şehirdir. İstanbul Türkiye'nin  sanayi, ticaret, ekonomik, turizm, eğitim ulaşım, Kültür ve Sanat Merkezi merkezidir. Asya ve Avrupa kıtasının geçiş noktası olan İstanbul Boğazı ile çok önemli bir konuma sahiptir.
İstanbul'daki tarihi hazinesi oldukça fazladır.  Bunların hepsini gezmek aylar sürebilir. İstanbul, doğal güzellikleri, essiz mimari yapıları, tarihi zenginliği, orman, koy ve deniz manzaraları ile gezip görülmesi gereken yerler oldukça fazladır. Şehir içi tarihi ve mimari yapıları, deniz turları gibi gezilecek çok fazla yeri mevcuttur. Bu zengin şehrin bazı önemli yerlerini gezmek için en az bir hafta ayırmak gerekir.
İstanbul' da gezilerde en çok tercih edilen yerler arasında öncelikle şehir merkezîndeki tarihi ve mimari yapılar gelir. Hem ulaşımı kolay hem de tarihi değerleri acısından önemli bir yere sahip olması nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin ilk uğrak yeridir. Ardından doğa içinde gezilecek yerler, ulusal parklar, ormanlar ve korular, adalar plajlar, müzeler sergi salonları ve sanat galerileri, seyir tepeleri sahiller, meydan ve caddeler, gösteri ve alışveriş merkezleri gibi çok fazla gezilecek yerler mevcuttur.


İstanbul Sabiha Gokcen Airport - SAW Rental Cars

The latest model and well-maintained rental vehicles with insurance coverage are with you at the İstanbul Sabiha Gokcen Airport - SAW location with the assurance of www.crala.com.tr. www.crala.com.tr is the indispensable address for İstanbul Sabiha Gokcen Airport - SAW car rental services.

Blog

İstanbul Sabiha Gokcen Airport - SAW
İstanbul Sabiha Gokcen Airport - SAW
Airport
Whatsapp Telefon