Araç FilomuzAraç kiralama sektörününün en önemli dinamiklerinden biri olan araç çeşitliliğimiz ile Gebze OSB'deki sürücülere 25 farklı araç grubuyla hizmet veriyoruz. Premium araç markalarının konfor ve emniyetinden yararlanmanızı sağlayan CRALA, araç filomuzda BMW, Mercedes – Benz, Audi, Skoda, Volkswagen gibi birçok seçkin araç markasını bulabilirsiniz. Otomatik vites, Manuel vites, benzinli, dizel, karbon ayak izinizi azaltacak hybrid ve %100 elektrikli daha pek çok özelliğe sahip birbirinden farklı araçlar sayesinde, seyahatlerinize yönelik en doğru araç kiralama işleminizi sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz. 

CRALA hizmetlerimizden ister kısa ister uzun vadeli olarak yararlanabilirsiniz. Burada gösterilen araç marka ve modelleri, örnek teşkil etmesi maksadıyla sergilenmektedir. Yapılan rezervasyonlar belirli bir model ya da araç markası için değildir. Yapılan rezervasyonlar bir araç grubu için geçerli olup kiralanacak aracın marka ve modeli, seçilen saatlerdeki uygunluk durumuna göre belirlenir. Ayrıca kullanmak istediğiniz araç tipini, özelliklerini de yukarıdaki filtreleme opsiyonumuzu kullanarak belirleyebilirsiniz. Araç kiralama fiyatlarını da; seçtiğiniz araç grubunda rezervasyon yaparken öğrenebilir, ek fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Gebze bölgesi ağırlıklı olmak üzere İstanbulda yer alan havaalanlarından karşılama hizmetimiz ile araç kiralayarak, seyahat edeceğiniz bölgeye ulaşabilirsiniz. Ayrıca araçların tümü HGS'li olup ofislerimizdeki yetkili personellerden önemli bilgiler de alabilirsiniz: Köprü, otoyollardaki HGS bilgileri, trafiğin rahat ilerlediği bölgeler, yol kenarlarındaki park işletmelerinin özel olduğu şehirler ve çok daha fazlasını ofislerimizdeki yetkililer aracılığıyla öğrenebilirsiniz. 

CRALA araç kiralama Kocaeli, İstanbul, Bursa ve İzmir gibi farklı kentlerde yüksek müşteri memnuniyetini önceleyen rent a car hizmetlerinin tercih edilen firması olmayı hedeflemektedir. Websitemiz www.crala.com.tr'ye üye olmak ekstra kolay rezervasyon, size ve firmanıza özel fiyatlardan yararlanma fırsatı sağlar. Üstelik 1 yıl içerisinde minimum 5 kiralama yapmanız durumunda, %10'a varan indirimler sunduğumuz üyelik avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Seçkin araç markalarından oluşan filomuz, profesyonel çağrı merkezimiz ve yüzleri güldüren çeşitli fırsatlarımızla yanınızdayız.

Whatsapp Telefon