Hakkımızda

CRALA, 

Yaşamda zamanın değerli ve hızın önemli bir etken olduğunu önemseyerek, hayatı kolaylaştırmak adına güvenli, keyifli, teknolojiye dayanan, kolay ulaşılabilir ve Türkiye’nin her noktasına 5 yıldır filo kiralama hizmeti sunan Trakya Filo markasıdır.
Sürdürülebilir büyüme anlayışımız doğrultusunda profesyonel kiralama sektöründe yeni bir vizyon ile, müşterilerimizin günlük araç kiralama ihtiyaçlarına kurumsal çözüm ortağı olmayı teklif ediyoruz.

İlk etapta İstanbul (Ataşehir) ve Türkiye'de sanayinin kalbi Gebze OSB'de ofislerimiz aracılığı ile Sabiha Gökçen Havaalanı ve İstanbul Havaalanında ise karşılama yaparak müşterilerimizi hızlı ve sorunsuz hizmetlerimizle buluşturuyoruz.
Çok yakında ise Bursa, İzmir ve Ankara'dayız...

Operasyonel süreçlerle uğraşmadan, CRALA'dan araç kiraladığınızda pek çok avantajı aynı anda yaşayabilirsiniz. Farklı ödeme seçeneklerinden kendinize en uygun olanı tercih edip, avantajlı fiyatlarla aracınızı dakikalar içinde rahatça kiralayabilirsiniz.

Geniş filo seçeneğimiz ve hasar-arıza durumlarında uzman ekip desteğimizle sürpriz ödemeleri unutup, vaktinizi etkin kullanmaya devam edebilirsiniz.
Whatsapp Telefon