Filo Kiralama

Operasyonel kiralama en basit tanımıyla şirketinizin ihtiyaç duyduğu araçların dış kaynak (outsourcing) kullanılarak temin edilmesidir.

Neden ?          

Günümüzde şirketlerin sermaye ve enerjilerini ana iş kollarına ayırmaları kaçınılmaz olarak onları rekabette bir adım öteye taşıyacaktır.

Yaşamda zamanın değerli ve hızın önemli bir etken olduğunu önemseyerek, hayatı kolaylaştırmak adına güvenli, keyifli, teknolojiye dayanan, kolay ulaşılabilir ve Türkiye’nin her noktasına otomotiv ve filo kiralama hizmeti sunuyoruz.

En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak adına; güvenli, keyifli, teknolojiye dayanan ve kolay ulaşılabilir filo kiralama hizmeti sunuyoruz.

Sürdürülebilir büyüme anlayışımız doğrultusunda profesyonel filo kiralama sektöründe yeni bir vizyon yaratarak, Türkiye’nin her noktasında müşterilerimizi hızlı ve sorunsuz hizmetlerimizle buluşturuyoruz.

Operasyonel süreçlerle uğraşmadan, Trakya filo'dan araç kiraladığınızda birçok avantajı aynı anda yaşayabilirsiniz. Farklı ödeme seçeneklerinden kendinize en uygun olanı tercih edip, avantajlı fiyatlar sayesinde aracınızı rahatça kiralayabilirsiniz. Geniş filo seçeneği ve hasar-arıza durumlarında uzman ekip desteğimizle sürpriz ödemeleri unutup, nakit kaynaklarınızı etkin kullanmaya devam edebilirsiniz.

"Filo Kiralamada En Hızlı Çözüm Ortağı” biziz!

Hızlı karar alabilme, aksiyona döküp çözüme kavuşturma yeteneğimize güveniyoruz.

Faaliyet alanımız sadece araç ve filo kiralama hizmeti olup işimizi en iyi ve müşterilerimizi mutlu edecek şekilde yapmaya özen göstermekteyiz

Trakya Filo olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek alt yapımızı sürekli yenilemekte, müşterilerimize kaliteli ve konforlu bir araç kiralama deneyimi vaat etmekteyiz.

Siz taleplerinizi iletin, biz ise ne kadar hızlı sonuçlandırabileceğimizi gösterelim. 

Talepleriniz için kurumsal@crala.com.tr adresine e-mail göndermeniz veya 0850 308 0 555 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Whatsapp Telefon