Aylık Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Kısa süreli ve aylık araç kiralama taleplerinize şirketimizin cazip fırsatları ile en ideal şekilde yanıt alabilirsiniz. 1 aydan 12 aya kadar tüm bireysel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınızı, seçeceğiniz kiralama dönemine uygun olarak karşılayabiliriz. Bu yöntem, 20 gün ve üzeri günlük araç kiralaması yaptığınız duruma göre daha uygun maliyetli bir alternatif sunar. Ekonomik araçlardan her çeşit segment SUV'lara, Cross-Over modellerden Hibrit (benzinli-elektrikli) araçlara, Premium araçlardan lüks modellere kadar geniş araç yelpazemizden seçim yapabilirsiniz. Aylık ve kısa süreli araç kiralama için filomuzdaki farklı birçok araç grubunu inceleyebilir, en iyi fiyat seçenekleri gibi oldukça cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Gerek şirketlerin gerek bireysel kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği aylık & dönemsel araç kiralama ile iş ve tatil seyahatlerinizi keyifle yapabilirsiniz. Farklı kiralama yaşlarının, ehliyet sürelerinin, fiyatlara dahil olan hizmetlerin yer aldığı Araç Kiralama Koşulları sayfamızı inceleyerek de birçok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Hem Bireysel Hem Kurumsal Araç Kiralama

CRALA olarak; farklı gruplardan oluşan geniş araç filomuz, aradığınız konforu bulabileceğiniz bir araca kolayca ulaşmanızı da sağlar. Üstelik bebek & çocuk koltuğu, ilave KM paketi, kira kontratında değişiklik talebi gibi hizmetlerimiz ile de araç kiralamanızı özelleştirebilirsiniz. Örneğin, dönüş tarihinin uzatılması ya da ertelenmesine yönelik bir değişiklik yapabilirsiniz. Avrupa ve dünya ölçeğinde hizmet veren bir araç kiralama firması olarak; aylık – dönemsel araç kiralamanın gittikçe popülerleştiğini, kısa süreli tatiller, iş seyahatleri için sıkça tercih edildiğini söyleyebiliriz. İhtiyacınız olduğu anda, talep ettiğiniz süre boyunca araç kiralayabilir ve dilediğiniz aracı yükseltip konforlu bir kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz. Evrak işleri veya kredi kontrolleri de düşündüğünüzden çok daha basit, kolay ve zahmetsiz! Kurumsal ihtiyaçlarınız için filo@crala.com.tr mail adresine talebinizi bildirebilirsiniz. Bireysel araç kiralamalarınız için de buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Aylık araç kiralama ne kadarlık süreyi kapsıyor?

Aylık araç kiralama hizmetinde 1 ay ile 12 ay arasında araç kiralayabilirsiniz.

Araç filosunda ne tür araçlar var?

CRALA araç filosunda BMW, Mercedes gibi Premium markalar, Renault, Fiat, Ford gibi aile araçları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz Ford, Skoda, Toyota ve Volkswagen marka araçlar, arazi şartlarına uygun Dacia, Volkswagen marka modelleri, kendi tarzına sahip kullanıcılar için CUPRA Formentor ve e-mobiliteye öncelik veren kullanıcılar için %100 tam elektrikli Renault ZOE, Hyundai KONA gibi pek çok seçenek bulunur.

Aylık araç kiralamanın avantajları neler?

20 gün ve üzeri araç kiralama sürelerinde aylık araç kiralama daha uygun bir maliyet ortaya çıkarıyor. Ayrıca kurumsal araç kiralama alanında öne çıkan bu hizmet, şirketlerin dönemsel ulaşım ihtiyaçlarına da çözüm sunuyor.

Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

CRALA müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 308 0 555

CRALA hakkında farklı sorularım var.

CRALA ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi www.crala.com.tr websitemiz üzerinden, bilgi@crala.com.tr adresine e-mail göndererek veya 0850 308 0 555 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Telefon